Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Mistrovství republiky v agility kolií

 

2014

Datum: 11. 5. 2014
Rozhodčí: Hans Fried (Rakousko)
Místo: Opatovice nad Labem
Počet DK: 8

 

  1. Chrastná Eva + Camelot Princess Noko Bohemia 
  2. Kučeriková Veronika + Erny Gold Coll-Kony
  3. Burdziková Martina + Embers Leawrey 
  4. Aneta Ochránková + Emily Gold Od Dennynky

Bártová Pavla + Enchanteur Lago Benea
Fremutová Klára + Evanescent Love Leawrey 
Bártová Pavla + Cody z Josefovské pevnosti 
Všetečková Iva + Sabres Blue Horny Vlčí žleb 

2013

Datum: 29. 6. 2013
Rozhodčí: Jiřina Máčková
Místo: ZKO Louny

 

  1. Fremutová Klára + Evanescent Love Leawrey 
  2. Kučeriková Veronika + Erny Gold Coll-Kony
  3. Bártová Pavla + Cody z Josefovské pevnosti 
  4. Burdziková Martina + Embers Leawrey  
  5. Sucháčková Jana + Right Boy Noko Bohemia
  6. Chrastná Eva + Camelot Princess Noko Bohemia 
  7. Všetečková Iva + Sabres Blue Horny Vlčí žleb 
  8. Marešová Klára + Claremon Clyde Aratinga 
  9. Fremutová Klára + Belle Etoile D´Or De Cabrenysset


2012

Datum: 5. 7. 2012
Rozhodčí: Petr Rybář
Místo: ZKO Louny

  1. Cody z Josefovské pevnosti + Pavla Bártová
  2. Becomes to you Leawrey + Klára Kucková
  3. Camelot Princess Noko Bohemia + Eva Chrastná
  4. Sabres Blue Horny Vlčí Žleb + Iva Všetečková
  5. Belle Etoile D´Or De Cabrenysset + Klára Kucková

 

2011

Datum: 2. 7. 2011
Rozhodčí: Eva Plíštilová
místo: ZKO Louny

  1. Sabres Blue Horny Vlčí Žleb + Iva Všetečková
  2. Erny Gold Coll-kony + Veronika Kučeriková
  3. Fairytale Leawrey + Hana Stehlíková

bez známého pořadí:

Baroness Berry Ronna Bohemia + Loužecká Zdeňka 
Baron Brit Ronna Bohemia + Sidimáková Olga 
Blind Date Ever After + Nováková Lucia 

 

2010

Datum: 25.9.2010 
Rozhodčí: Lenka Pánková
místo: Areál KK Nový svět ve Dvoře Králové nad Labem

  1. ​Erny Gold Coll-kony + Veronika Kučeriková
  2. Baron Brit Ronna Bohemia + Sidimáková Olga 
  3. Alison Queen of Garden + Karolína Švrčková
  4. Sabres Blue Horny Vlčí Žleb + Iva Všetečková
  5. Abra Queen of Garden + Martina Plošková
  6. Cilka ze Staříčského statku + Eva Nováková
  7. Fairytale Leawrey + Hana Stehlíková
  8. Baroness Berry Ronna Bohemia + Loužecká Zdeňka 

 

2009

Datum: 10.10.2009
Rozhodčí:  Zdeněk Spolek
místo: Areál KK Nový svět ve Dvoře Králové nad Labem

  1. Melody d´Amour ze Zlaté Jalny + Eva Plíštilová
  2. Brendy z mlýnského úvozu
  3. Alison Queen of Garden + Karolína Švrčková
  4. Sabres Blue Horny Vlčí Žleb + Iva Všetečková
  5. Abra Queen of Garden + Martina Plošková
  6. Baron Brit Ronna Bohemia + Sidimáková Olga 
  7. Baroness Berry Ronna Bohemia + Loužecká Zdeňka 
  8. Claud Leawrey + Kamila Palo
  9. Cilka ze Staříčského statku + Eva Nováková

2008

Datum: 20.9.2008 
Rozhodčí:  Veronika Vostrá
místo: Dubenec

  1. Baron Brit Ronna Bohemia + Sidimáková Olga 
  2. Melody d´Amour ze Zlaté Jalny + Eva Plíštilová
  3. Cilka ze Staříčského statku + Eva Nováková
  4. Alison Queen of Garden
  5. Basco z Mlýnského úvozu
  6. Baroness Berry Ronna Bohemia + Loužecká Zdeňka 

 

2007

Datum: 28.9.2007 
Rozhodčí:  Jitka Novotná
místo: Dubenec

  1. Max (bez PP)  + Anna Jakubů
  2. Melody d´Amour ze Zlaté Jalny + Eva Plíštilová
  3. Baron Brit Ronna Bohemia + Sidimáková Olga 
  4. Baroness Berry Ronna Bohemia + Loužecká Zdeňka 
  5. Cilka ze Staříčského statku + Eva Nováková

 

2006
Datum: 28. 9. 2006 
Rozhodčí:  Kateřina Ajglová
místo: Dubenec

  1. Max (bez PP) + Anna Jakubů
  2. Melody d´Amour ze Zlaté Jalny + Eva Plíštilová
  3. Cilka ze Staříčského statku + Eva Nováková

 

2005 -2004 - mistrovství se nepořádalo

2003 -2002 - 2001 INFO ZDE

TOPlist