Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Agility collie cup

2015

Datum: 31.10. - 1. 11. 2015
Místo: Hlučín (U Ostravy)
Rozhodčí: Roman Lukáč
Počet DK: 2 (4)

 

  1. Enchanteur Lago Benea + Pavla Bártová
  2. Erny Gold Coll-kony + Veronika Kučeriková

Vladimír Novák + Fredy Black Fredina Agi
Vladimír Novák + Deann Gold Fredina Agi
 

2014

Datum: 15. - 16. 11. 2014
Místo: Hlučín (U Ostravy)
Rozhodčí: Petr Pupík
Počet DK: 7

 

  1. Enchanteur Lago Benea + Pavla Bártová
  2. Cody z Josefovské pevnosti + Pavla Bártová
  3. Erny Gold Coll-kony + Veronika Kučeriková
  4. Camelot Princess Noko Bohemia + Eva Chrastná
  5. Emily Gold Od Dennynky + Aneta Ochránková
  6. Claremon Clyde Aratinga + Klára Marešová
  7. Anabel Pieses of the Dreams + Lenka Dostálová

2013

Datum: 25. 8. 2013
Místo: ZKO SIMIRE, RATENICE
Rozhodčí: Katka Lerlová
Počet DK: 8

 

  1. Cody z Josefovské pevnosti + Pavla Bártová
  2. Sabres Blue Horny Vlčí žleb + Všetečková Iva 
  3. Baron Brit Ronna Bohemia + Sidimáková Olga
  4. Belle Etoile D´Or De Cabrenysset + Fremutová Klára  
  5. Right Boy Noko Bohemia + Sucháčková Jana
  6. Evanescent Love Leawrey  +  Fremutová Klára
  7. Camelot Princess Noko Bohemia + Eva Chrastná
  8. Embers Leawrey + Burdziková Martina 

2012

Datum: 2. 9. 2012
Místo: ČESKÁ LÍPA, ZKO SLOVANKA
Rozhodčí: Veronika Vostrá
Počet DK: 4

 

  1. Sabres Blue Horny Vlčí žleb + Všetečková Iva 
  2. Baron Brit Ronna Bohemia + Sidimáková Olga
  3. Cody z Josefovské pevnosti + Pavla Bártová
  4. Camelot Princess Noko Bohemia + Eva Chrastná

 


2011

Datum: 3. 9. 2011
Místo: Praha, Horní Počernice, Škola psích sportů
Rozhodčí: Jaroslava Podmolová
Počet DK: 8

  1. Baroness Berry Ronna Bohemia + Loužecká Zdeňka 
  2. Becomes To You Leawrey + Klára Kucková
  3. Fairytale Leawrey + Hana Stehlíková

    Bez známého pořadí:
Sabres Blue Horny Vlčí žleb + Všetečková Iva 
Baron Brit Ronna Bohemia + Sidimáková Olga 
Blind Date Ever After + Nováková Lucia 
Easy Easy Ever After + Nováková Lucia
Empress Etty Ronna Bohemia + Prokopová Monika  

 

2010

Datum: 13. 6. 2010
Místo: Praha, Březiněves
Rozhodčí: Lenka Pánková
Počet DK: 7

 

  1. Alison Queen of Garden + Karolína Švrčková
  2. Baroness Berry Ronna Bohemia + Loužecká Zdeňka 
  3. Baron Brit Ronna Bohemia + Sidimáková Olga 
  4. Sabres Blue Horny Vlčí Žleb + Iva Všetečková
  5. Abra Queen of Garden + Martina Plošková
  6. Claud Leawrey + Kamila Palo
  7. Bamenda Blanch Aratinga + Tereza Šilhánová
TOPlist